MADARA par mums

Re, te es mazliet uzrakstīšu par mums, lai tad, kad lasīsi tālāk, Tavā iztēlē rosāmies kā dzīvi. Ar visiem nagiem un ragiem, putniem un tarakāniem. Ir trakoti grūti rakstīt par sevi, tāpēc, lai gan esmu “slikto ziņu vispirms” tips, sākšu ar vieglāko daļu - Emīlu.

Emīls ir awesome. Viņš ir reti smieklīgs un apburošs tipiņš, kas lutina sevi ar saldumiem un burbuļu pilnām vannām (tas ir mūsu mazais noslēpums, bet ceru, ka cenzūra šo palaidīs garām) un visu pasauli ar smiekliem, mīļumu un izkrāšņotiem stāstiem, kuros patiesības procents ir ap 60%. Mērķus viņš izvēlas drosmīgi, un, ja Emīls ko patiešām vēlas, viņš to panāks - šķērsļi tikai uzkurina sportisko azartu, ar ko šis vīrišķis ir dāsni apveltīts. Ja vien apņemšanās nav kāda no iknedēļas diētām, kas gan tiek pārkāptas vienu ēdienreizi pēc apņemšanās izteikšanas. Emīlam neaug bārda, bet viņš ir uzticams, pārliecināts, drosmīgs, atbildīgs un mīlošs kā visbārdainākajam vīrišķības iemiesojumam pienāktos. Lai kā man šķistu, ka būtiskākā ir tieši kā “iekšējā bārda”, esmu apsolījusi ļaut ataudzēt gan bārdu, gan ūsas, kad šī rota sāks dīgt pieklājīgā izskatā. Emīls māk baudīt mazās lietas un radīt baudāmus mirkļus no sīkumiem. Emīlu ir dikti viegli mīlēt un dikti viegli par viņu rakstīt.

Parmums_teuntur_emilsunmadaraParmums_teuntur_emilsunmadara

Par sevi tik viegli rakstīt nav, lai gan arī es esmu diezgan awesome. Riktīgi mīļa un riktīgi nešpetna reizē. Mēdzu būt kaitinoši loģiska un riebīgi patiesa, ātri saprotu lietas un cilvēkus. Man ir riktīgi nevaldāmi mati, kas nepakļaujas nekādai loģikai un ietekmēšanas metodēm. Ja esmu izsalkusi, kļūstu par radījumu no elles. Patīk skaistumu baudīt un radīt, īpaši mazītiņās lietās. Nesen 25 minūtes pildīju testu, lai beidzot noskaidrotu, esmu intraverta vai ekstraverta. Tests piekrita man un teica, ka 50/50.  Mīlu un loloju cilvēkus, bet ātri no tiem nogurstu. Tikai no Emīla ne.

Vēl mūsu mini-ģimenē ir suns. Punktiņš ir nenoliedzami awesome. Kārtīgs Kavaliera Kinga Čārlza spaniels - aristokrātiski atsakās pastaigāties lietus laikā, ar spanieliski milzīgi mīlošu dvēseli un acīm, kas lauž sirdis un jebkuru pretestību. Viņš ir tīra mīlestība, ausis un spalvas.

Laulību zvērestā esam solījušies doties visur, kur otrs vēlēsies vest. Vienmēr valkāt kedas un piedzīvojumos doties kopā. Kamēr esam divi+suns, dzīve ļauj un sirds vēlas, esam nolēmuši vest viens otru (un Punktiņu) ceļā. Pārbūvēsim VW T5 par savām mājām, iekrausim busiņā sevi, suni, gultu, virtuvi un miljons neatstājamu lietu un dosimies vairāku mēnešu ceļojumā pa Eiropu. Šī būs vieta, kur rakstīsim par sevi, mūsu ceļojumu un ceļu uz to - lai labi lasās!

EMĪLS par mums

Mēs esam divi un suns. Es un mana fantastiskā sieva Madara, kas ir mana otrā pusīte, nu tā, ka tiešām kā cimds ar roku, kā podiņam vāciņš, kā Kārtmenam KFC un kaķim dzijas kamols, tā man Madara. Mēs tik tiešām veiksmīgi starp visiem 8 miljardiem atradām viens otru. Kā Avotu ielas bārs “Trīs vīri laivā + suns” saprot, ka arī bārs bez suņa nav tas, tā arī mēs sapratām, ka ar mazo Punktiņu kļūstam par ko vairāk.

Tā nu mums jau kādu laiku ir viens uzvārds, arī draugi veiksmīgi saplūst vienā trakā bandā, un visi smuki, solīdi spējam apmeklēt erudīcijas vakarus, kā arī mierīgi atpūsties kādā “Rīta stieņa” koncertā, un arī ģimenes pamazām pieaug, saplūst vienā, bet pašu mazās Senkanu ģimenes pieauguma vēl nav. Mums ir ļoti daudz kopīga un tik pat daudz atšķirīga, kas laikam ir labi, bet par to varēsiet spriest paši, jo zemāk vēl tuc-tuc par Madaru un Punktonu.

Madara ir kā mošķulis no Matisa meža, bet arī tik pat jauka kā labradora kucēns. Viņai ir daudz dažādu, fantastisku īpašību, bet lielākais prieks, ka Madžons domā un risina problēmas, nevis pieņem pasauli tādu, kāda tā ir, bet padara to labāku. Būt vienaldzīgam un negribēt vairāk ir viena no lietām, kas kaitina cilvēkos visvairāk, un varu apgalvot, ka manai sievai šādu neforšīpašību nav. Protams, kā jau katram, arī Madarai ir savi putni, bet tie visi ir tikai jauki, un bez tiem mana ikdiena nebūtu tāda, kāda tā ir, tāpēc man dzīvē tik tiešām ir paveicies, un man būs burvīgs jo burvīgs kompanjons ceļojumam.

Emils_parmums_teunturEmils_parmums_teuntur

Es, nu es cenšos kaut ko sasniegt un darīt. Kāds tieši ir mērķis? Es nezinu, bet ik pa laikam uznāk iekšējie nemieri un sajūta, ka jādara, jādara, jādara, un es daru. Dažreiz pa tukšo, bet dažreiz ne. Man apkārt superīgi cilvēki, fantastiska sieva, visa kā pietiek, ģimenes ir bumbastic, tāpēc par sevi varu teikt, ka esmu laimīgs cilvēks.

Punktons ir 1,5 gadus vecs Kavaliera Kinga Čarlza spaniels, kas izklausās visai royāls lopiņš, un pa lielam, kundziņš jau viņš arī ir. Mazs, spalvains, mīļš dzīvnieks, kas ar mums ir visu laiku un priecē ik dienu, un arī cenšas pielāgoties mūsu dzīves stilam, tāpēc ir arī sava mugursoma un kopīgi dodamies velo izbraucienos, un nu pievienosies arī mūsu lielajā braucienā.

Tādi nu mēs esam, darām lietas kopā un gatavojamies braucienam ar mūsu sārto paprika red T5, Madaru, Punkotu un mani.